Czym najlepiej karmić swojego psa?

Co zrobić, jeśli twój pies robi bałagan w domu?
Co zrobić, jeśli twój pies robi bałagan w domu?
Styczeń 3, 2020
Jakie jedzenie dać szczeniętom?
Styczeń 3, 2020

Czym najlepiej karmić swojego psa?

Czym najlepiej karmić swojego psa?

Temat karmienia jest bardzo poważnym tematem, ponieważ zależy to od tego, fizyczny i emocjonalny stan zdrowia naszego psa.

Na początek musimy zrozumieć, że jedno jest karmić, a drugie karmić.Karmienie to jedzenie, ale nie ma związku z jedzeniem. Składniki odżywcze są kluczowe dla każdej żywej istoty, a nasze psy nie są mniejsze.Jeśli naprawdę chcemy je nakarmić, a nie tylko je nakarmić, musimy wziąć pod uwagę ich naturę.Pies jest mięsożerny z natury. Jest to mięsożerca, który został omnivorized przez człowieka.Odkąd tysiące lat temu rozpoczął swoją podróż z człowiekiem, pies zjadł prawie wszystko, co zjadł człowiek,ale czy to dobrze? Wszyscy wiemy, że tak nie jest, ale wielu właścicieli czuje się lepiej, oddając się swoim psom i ignorując (lub ignorując) szkody, które mogą im wyrządzić na wszystkich poziomach: problemy skórne, alergie, problemy żołądkowe, takie jak biegunka i wymioty, Gaz, apatia, otyłość, problemy z wątrobą i tak dalej.

Dieta z domowych resztekDieta z domowych resztek

Wydaje się, że dopóki nic poważnego się nie wydarzy, nie robimy nic, martwiąc się o karmienie i karmienie naszego psa tak, jak na to zasługuje: zgodnie z jego naturą.Chcę z tobą porozmawiać o różnych dietach żywnościowych, które, z całkowitą pewnością, poznasz:Polega na karmieniu psa tak, jakby był na wolności, to znaczy surowym mięsem, skórą i kośćmi.Chociaż jest wielu fanów tej diety, stąd nie radzimy jej z różnych powodów, z których najważniejszym jest to, że jest ona uboga w składniki odżywcze, obarczona bardzo dużym niebezpieczeństwem infekcji bakteryjnych, a kości mogą prowadzić do rzeczywistych uszkodzeń jamy ustnej, gardła, żołądka i jelit psa.
Jest jeszcze wielu właścicieli, którzy dla pełnego komfortu dają resztki naszego jedzenia psom.Pozostałości te są niezwykle szkodliwe dla naszych psów, ponieważ zawierają pokarmy, których psy nie są w stanie strawić (takie jak czosnek, cebula itp.), i zawierają wiele przypraw i sosów, które ostatecznie szkodzą zdrowiu naszego psa, znacznie obniżając jakość jego życia (nie wspominając o braku składników odżywczych w tej diecie).

Ten, który właściciel gotuje z dużą dozą odprężenia dla swojego psa, szanując jedzenie, które może i nie może przyjąć.Ten właściciel ma zazwyczaj pewną wiedzę na temat żywności, która poważnie szkodzi psu, zwykle gotuje gotowany ryż z kurczakiem bez żadnych przypraw (bez soli, bez oleju itp.), ale jest to dieta, która wymaga wiedzy żywieniowej dla psów, jeśli naprawdę chcesz karmić psa.Jest to dieta sprzedawana specjalnie dla psów, znajdująca się w suchym jedzeniu, mokrym jedzeniu lub odwodnionym jedzeniu.We wszystkich tych formach znajdziesz produkty kiepskiej, średniej lub bardzo dobrej jakości.

Jak odróżnić żywność niskiej jakości od żywności wysokiej jakości?

Składniki powinny być naturalne, bez sztucznych aromatów, bez dodatków, takich jak konserwanty lub barwniki. Po przeczytaniu opakowania będziesz mógł się dowiedzieć.Składniki, w większym stopniu, powinny składać się z białka zwierzęcego, białka roślinnego i, w mniejszym stopniu, węglowodanów.Nie powinien zawierać zbóż, pies go nie potrzebuje.Ostatnio producenci podejmują prawdziwe wysiłki, aby stworzyć wysokiej jakości żywność, która dostarcza wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje pies.Moją rekomendacją dla wszystkich korzyści odkrytych od pierwszego tygodnia jest obstawianie odwodnionej żywności, ponieważ zapewnia to, że składniki odżywcze w żywności pozostają nienaruszone.Jednym z przykładów jest Naku. Pierwsze zmiany zachodzą w pierwszym tygodniu: są jaśniejsze i mocniejsze włosy, swędzenie związane z alergiami i zapaleniem skóry, gazy i słaba strawność znikają i tak dalej.

Jak widać, od właściwego odżywiania do złego odżywiania, istnieje ogromna odległość, która jest łatwa do naprawienia, jeśli martwisz się trochę o karmienie psa, a nie tylko karmienie go.Nasza rekomendacja: przewodnik żywieniowy dla szczeniąt, który wyjaśnia znaczenie prawidłowego odżywiania, wymienia żywność od gorszej do wyższej jakości według marek, żywności, która powoduje alergie, problemy z karmieniem itp.

Komentarze są wyłączone.