O mnie

Cześć, mam na imię Kasia i jestem szczęśliwą posiadaczką pięciu czworonogów. Kocham zwierzęta, a w szczególności psy, i z tego powodu postanowiłam swoją wiedzę i doświadczenie przedstawić światu. Moje działania związane ze zwierzętami są bardzo liczne, angażuje się nie tylko w życie swoich psiaków, ale również w życie biedactw ze schroniska znajdującego się niedaleko mojego domu.

Zapraszam!


Moje psy

Mnie już poznaliście, teraz pora na moją wesołą gromadkę

Jak już wcześniej pisałam, mam 5 psów- 2 labladory i 3 beagle. Wabią się Fado, Roxy, Mela, Max i Bruno. Od zawsze marzyłam, żeby w moim domu było pełno psów, i tak też się stało.

Z racji tego, że mam dość dobre warunki-mieszkam w domu w spokojnej okolicy, mam duże podwórko- opieka nad psiakami nie sprawia mi wiele trudności. W letnie dni potrafią cały dzień przebiegać na podwórku. Na pewno dużym plusem jest to, że w pięcioro mogą bawić się wszystkie razem i zająć się sobą na długi czas.

Teraz kilka słów o tych dwóch rasach. Zarówno moje labladorki jak i beagle są niezwykle przyjaznymi psami. Nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, żeby którykolwiek z moich psów przejawił jakikolwiek objaw agresji.

Często mają kontakt z obcymi ludźmi lub zwierzętami, i powiem szczerze, że nie stresuje ich to. Często będę wspominać o moich psiakach, również w artykułach, z których dowiesz się miedzy innymi jaka rasa psa będzie dla Ciebie odpowiednia ,więc serdecznie zapraszam do śledzenia.